VIS-NIEUWS NAJAAR 2024

  • Geniet juist nu van de platvissen. Ze hebben geen tot weinig hom of kuit en het visvlees is heerlijk dik en stevig. Uiterlijk na de kerst raden we aan om te werken met verse alternatieven of platvis in de goede tijd gevangen uit de diepvries. Bel ons voor advies.
  • Het is nog steeds een toptijd voor mosselen.
  • De Zeeuwse oesters zijn half september gestopt met melken. Het seizoen voor zowel de creuses als de platte oester is dus weer geopend! Wij hebben sowieso non-laiteuse (niet melkende) alternatieven.
  • Schelpdieren zijn in het algemeen jaarrond goed te verkrijgen, maar zeker in het najaar zijn ze top. Met welke fruit de mer kunnen wij jouw gasten of klanten een plezier doen? Alikruikengamba’soestersking krabNoordzeekrabCanadese kreeftkokkelslangoustinesZeeuwse mosselenscheermessen of vongole?
  • 15 oktober start het wildseizoen. Wil je wild op de kaart zetten, dan hebben wij een aantal passende (stevige) aanvullingen voor jou op visgebied: coquillegamba’starbotsnoekbaars, (gerookte) zalm en zeeduivel
  • Coquille-liefhebbers opgelet. Het seizoen voor zowel Franse als Noorse verse coquilles (of sint jakobsschelpen) gaat in de loop van oktober van start. Je kan ervan genieten tot ongeveer de maand mei.
fish news
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop